Sypialnia

Panele tapicerowane w sypialni mogą pełnić funkcję klasycznego wezgłowia, albo idąc o krok dalej tapicerowanej, miękkiej ściany – „softwall".  Niemal standardem jest wykorzystanie w łóżkach zagłówków, które stanowią miękkie podparcie dla naszych pleców w czasie, np. czytania książki.  Chcąc zwiększyć funkcjonalność zagłówków polecamy panele tapicerowane montowane na większej powierzchni ściany.

Ciepłe i przyjemne w dotyku panele softwall wypełnią zimną i pustą powierzchnie ściany zarówno za łóżkiem, jak i w innych częściach sypialni. Duży wybór rozmiarów paneli oraz tkanin obiciowych pozwoli dobrać idealny kształt i materiał do Twojej sypialni. Panele tapicerowane softwall można zamontować bezpośrednio na ścianę, bądź na płytę łóżka. W kilka chwil za pomocą taśmy rzepowej SW lub kleju montażowego wypełnimy ścianę miękkimi panelami.

Ciepłe i przyjemne w dotyku panele softwall wypełnią zimną i pustą powierzchnie ściany zarówno za łóżkiem, jak i w innych częściach sypialni.   Duży wybór rozmiarów paneli oraz tkanin obiciowych pozwoli dobrać idealny kształt i materiał do Twojej sypialni. Panele tapicerowane softwall można zamontować bezpośrednio na ścianę, bądź na płytę łóżka. W kilka chwil za pomocą taśmy rzepowej SW lub kleju montażowego wypełnimy ścianę miękkimi panelami.

Rodzaje paneli do sypialni:
Panele modułowe (np. 60x30) Wezgłowia (np. 160 x
100)
Pianka 3cm
Pianka 5cm
Gładkie Pikowane (guziki) / Przeszycia
Cena od 220zł/m2 Cena od 280zł/m2

Galeria: